Napisz do mnie

Kontakt

Chcesz ze mną współpracować? Świetnie, skorzystaj z poniższych opcji.

Zazwyczaj staram się odpowiadać na wiadomości w ciągu 24h w dni robocze, przy dużej ilości projektów może się zdarzyć, że czas ten ulegnie wydłużeniu. Jeśli do 3 dni nie otrzymasz odpowiedzi, proszę sprawdź zakładkę spam na swojej poczcie lub odezwij się.

Nie rozmawiam przez telefon – wszystkie ustalenia i wyceny są prowadzone drogą e-mailową

Godziny pracy: poniedziałek – piątek od 10 do 17.
W weekendy i święta nie pracuję i nie odpowiadam na wiadomości.

Najczęstsze pytania

Nie, tylko poprzez wiadomości e-mail. Na podstawie ustaleń w nich zawartych zostanie sporządzona umowa dotycząca np. stworzenia strony internetowej, którą podpiszemy. Dzięki temu nie będzie wątpliwości jakie warunki ustaliliśmy, bo wszystkie informacje będą w umowie lub na e-mailu – wszystko czarno na białym. Przez telefon Ty możesz czegoś nie powiedzieć, ja mogę czegoś nie zanotować i później tworzą się nie potrzebne spięcia;) A tak po za tym, gdybym wszystkie ustalenia prowadziła przez telefon, nie miałabym czasu na pracę nad stronami i nie lubię rozmów telefonicznych:)

Oczywiście, zaplecze strony nie jest wcale skomplikowane, wystarczy się wdrożyć i nie zrażać na początku. Po skończeniu strony otrzymasz instrukcję jak poruszać się po stronie i jak ewentualnie wprowadzać zmiany i aktualizacje.

Możemy skorzystać z banków zdjęć darmowych lub jeśli budżet jest większy z tych płatnych. Pomogę Ci znaleźć odpowiednie zdjęcia. Oczywiście jeśli chcesz prowadzić sklep internetowy z jakimś fizycznym asortymentem to bez zdjęć własnych produktów ani rusz, ale np. w przypadku usług możemy skorzystać z banków lub mogę zrobić tzw. mockupy (np.okładkę twojego ebooka umieścić na zdjęciu z tabletem, itp.)

Nie, na ten moment nie wykonuję tekstów na zamówienie. Po Twojej stronie leży obowiązek dostarczenia treści na stronę. Możesz to zlecić copywriterowi lub napisać samodzielnie, a ja mogę je sprawdzić, coś podpowiedzieć i oczywiście strategicznie rozmieścić na stronie.

Tak, istnieje taka możliwość.

Nic nie szkodzi. Jeśli zaczynasz swój biznes to nie powinno Cię to blokować. Możemy wstawić tzw. logo tymczasowe np. nazwa Twojej marki napisana ozdobnym fontem.

Nie, nie jestem prawnikiem, żeby konstruować takie dokumenty. Ale… podpowiem Ci, gdzie można zakupić gotowe wzory i dopasować do swojej działalności. Też korzystam z takiej opcji.

Nie ma najmniejszego problemu, pomogę Ci w ich zakupie:)

Tak, po jej ukończeniu przekazuję Ci pełne dane dostępowe, a hosting i domena są zawsze rejestrowane na właściciela strony, czyli Ciebie:)

Zacznijmy wspólną przygodę…

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz lub wyślij e-mail na adres kontakt@wyklikanybiznes.pl

Ta strona jest chroniona przez mechanizm reCAPTCHA marki Google.
Tu zapoznasz się z Polityką Prywatności Google oraz Warunkami korzystania z usługi .